UAH
Українці зможуть переплановувати житло без дозволу держави – Мінрегіон: Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Українці зможуть переплановувати житло без дозволу держави – Мінрегіон

11.11.2014
Держава скасує необхідність отримання дозволу на перепланування чи переобладнання жилогоприміщення, який зараз громадяни отримують у виконавчому комітеті місцевої ради. Законопроект, який врегулює це питання, вже підготували в Мінрегіоні України. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко, повідомляє прес-служба міністерства.

Він пояснив, що немає ніякої потреби людям отримувати дозвіл виконкому ради на перепланування свого житла, якщо воно не передбачає втручання в несучі конструкції чи інженерні системи.

«На жаль, до сьогодні діють норми застарілого житлового кодексу, які говорять про те, що такий дозвіл потрібний. Однак на рівні закону не визначено термін для видачі такого дозволу або відмови у його видачі, платність або безоплатність, вичерпний перелік підстав для відмови тощо. Ми це змінимо і створимо людям умови, за яких вони зможуть без бюрократичних перепон здійснювати перепланування свого житла», — сказав Дмитро Ісаєнко.

Він також зазначив, що Мінрегіон визначить перелік робіт, які можуть проводитися без отримання дозвільних документів та після завершення яких об'єкт не потребуватиме прийняття в експлуатацію.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Українці зможуть переплановувати житло без дозволу держави – Мінрегіон