UAH
Турчинов підписав закон про заборону конфіскації житла за валютні кредити: Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Турчинов підписав закон про заборону конфіскації житла за валютні кредити

06.06.2014
В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав Закон «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті». Про це повідомляє прес-служба парламенту.
Нагадаємо, відповідний закон депутати ухвалили 3 червня.

Як відомо, протягом дії цього закону не може бути примусово стягнуте (відчужене без згоди власника) майно, яке вважається предметом застави згідно зі статтею 4 закону України "Про заставу" та/або є предметом іпотеки, якщо таке майно виступає як забезпечення зобов'язань громадянина України (позичальника) за споживчими кредитами, наданих йому кредитними установами - резидентами України в іноземній валюті.

Також у законі зазначено, що кредитна установа не може уступити (продати, передати) таку заставну кредитну нерухомість на користь іншої особи.

За словами автора законопроекту позафракційного нардепа Миколи Рудьковського, дія цього закону буде поширюватися на нерухоме майно, що є основним місцем проживання. Закон стосується квартир площею не більш 140 кв. м.

Дія цього законопроекту не поширюється на нерухомість народних депутатів, суддів та чиновників 1, 2 та 3 категорії.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Турчинов підписав закон про заборону конфіскації житла за валютні кредити