UAH
Стягнення заборгованості з іноземного контрагента: Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Стягнення заборгованості з іноземного контрагента

14.10.2020

Адвокатом АО «Аргос» Олександром Остапенком здійснювалося представництво клієнта, зареєстрованого в Україні, у спорі про стягнення заборгованості з контрагента, який знаходиться у Грузії.

Так, рішенням Господарського суду Луганської області від 02.09.2020 р., яке набрало законної сили 02.10.2020 р, стягнуто на користь клієнта борг у сумі 3400 дол. США за договором про надання послуг на перевезення вантажів автомобільним транспортом, та витрати на судовий збір в сумі 1762,00 грн.

Суть спору: між Сторонами було укладено договір про надання послуг на перевезення вантажів автомобільним транспортом.

Згідно Договору предметом даного договору - є взаємовідносини Сторін, які виникають щодо організації міжнародних вантажних перевезень і вантажних перевезень по Україні відповідно до законодавства України, положень Конвенції про договір міжнародного перевезення вантажів, Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП, Європейської угоди про режим праці та відпочинку водіїв, Конвенції про транспортування небезпечних вантажів, а також узгодженого Сторонами Замовлення (заявки) на організацію вантажних перевезень, який визначає умови здійснення перевезення.

Відповідно до Договору виконання кожного перевезення, в рамках Договору, оформлюється на підставі Заявки, яка є невід'ємною частиною Договору.

Згідно з умовами Договору, Замовник направляє Виконавцю Заявку на перевезення вантажу, в якому зазначено: найменування вантажу, вага і обсяг вантажу, характеристику вантажу, умови транспортування, яким чином будуть завантажуватися, адреса завантаження і розвантаження (країна, місто, вулиця, номер будинку, назва компанії), дату і час завантаження, терміни доставки та інші умови.

На виконання умов Договору клієнтом отримало від Відповідача заявку на перевезення вантажів автомобільним транспортом.

У заявці вказані всі обов'язкові реквізити, передбачені Договором. Крім того в договорі вказана сума фрахту, яка склала 3 400,00 дол. США. Дана заявка підписана директорами сторін, заперечень при підписанні заявки у сторін не було.

Відповідно до умов узгоджених сторонами клієнтом було доставлено вантаж за адресою розвантаження – Грузія.

Підтвердження факту виконання клієнтом умов Договору та заявки є міжнародна товарно-транспортна накладна на якій є відмітка Відповідача про отримання вантажу, а також підписаний сторонами акт надання послуг.

Претензій по виконанню заявки, виконання її не в термін або інші заперечення про порушення умов Договору від Відповідача на адресу клієнта не надходило.

Відповідно до Договору валюта Договору – долари США. Вартість послуг визначається в заявці і надалі визначається в Актах наданих послуг. Підставою для проведення розрахунків за цим договором є підписаний Сторонами Акт про надані послуги, оригінал товарно-транспортної накладної (CMR) з підписами вантажовідправника і вантажоодержувача, завірений печаткою автопідприємства. Замовник зобов'язується підписати Акт про надані послуги в момент його пред'явлення Виконавцем (при розвантаженні) або в такий самий строк письмово повідомити Виконавця про свої заперечення. Замовник зобов'язаний оплатити надані послуги протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту підписання Акту про надані послуги.

Сторонами в заявці та акті наданні послуг визначена ціна, яку повинен сплатити Відповідач за доставку вантажу відповідно до заявки. Ця сума становить 3 400,00 дол. США.

На оплату послуг за заявкою Відповідачу був наданий інвойс який останній повинен був сплатити протягом 14 календарних днів з моменту підписання акту надання послуг.

Відповідач свої зобов’язання не виконав, що і змусило адвокатів АО «Аргос» звернутися до суду з відповідною позовною заявою.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Стягнення заборгованості з іноземного контрагента