UAH
Скасування постанови Управління Держпраці (ч. 3 ст. 24 КзПП України): Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Скасування постанови Управління Держпраці (ч. 3 ст. 24 КзПП України)

01.03.2019

Ділимося з вами своєю позитивною практикою скасування постанови Управління Держпраці в Полтавській обл., якою було накладено штраф у розмірі 111690.00 грн. на ФОП за порушення законодавства про працю, а саме ч. З ст. 24 КЗпП України щодо допущення працівників до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням керівника.

Адвокатом АО «Аргос» Іриною Остапенко було подано позов до Полтавського окружного адміністративного суду щодо скасування вищевказаної постанови.
Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 12.02.2019р. по справі № 440/4556/18 позов ФОП до Управління Держпраці у Полтавській обл. про визнання протиправною та скасування постанови задоволено в повному обсязі. Визнано протиправною та скасовано постанову Управління Держпраці у Полтавській обл. про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами. Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Управління Держпраці у Полтавській обл. на користь ФОП витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 6080,00 грн та зі сплати судового збору у розмірі 1116,90 грн. (№ в ЄРСР 79812944). 
Зокрема, підставою для скасування постанови суб’єкта владних повноважень слугувало наступні обставини, які були враховані судом та відображені в мотивувальній частині судового рішення: особи, які представилися повноважними працівниками відповідача не повідомили позивача, як власника магазину про проведення перевірки; в оскаржуваній постанові не зазначено перелік осіб, які відбирали пояснення; направлення на проведення заходу державного контролю вказаними особами не надавалося; відповідачем не надано до суду оригіналу акта інспекційного відвідування фізичної особи, яка використовує найману працю; посадовою особою Управління Держпраці у Полтавській обл. фактично здійснено заходи контролю - інспекційне відвідування за фактичним місцем здійснення підприємницької діяльності ФОП без належних правових підстав.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Скасування постанови Управління Держпраці (ч. 3 ст. 24 КзПП України)