UAH
Що потрібно врахувати при оскарженні оцінки майна під час примусового виконання рішення суду: Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Що потрібно врахувати при оскарженні оцінки майна під час примусового виконання рішення суду

05.11.2019

Адвокатом АО «Аргос» Олександром Остапенком здійснювалося представництво заявника при вирішенні спору з державною виконавчою службою при примусовій реалізації майна на ресурсі системи електронних торгів «Сетам», справа № 552/2767/14-ц.

Суть спору полягає у наступному: заявник дізнався, що майно, на яке ДВС накладено арешт, висталено на продаж в системі електронних торгів «Сетам».

Вартість майна, відповідно до звіту про оцінку майна, на думку заявника була занижена в 2 рази та звіт містив ряд порушень при його складенні.

Адвокат в інтересах заявника подав заяву до ДВС з вимогою провести рецензування звіту про оцінку майна та проведення повторної оцінки майна. Обґрунтовані вимоги адвоката орган ДВС проігнорував.

У зв’язку фактично відмовою ДВС у перегляді звіту про оцінку майна заявник був змушений самостійно звертатися до оцінювача майна з проханням виготовити звіт з визначення вартості майна, що реалізується.

Отриманий звіт про оцінку майна на 70 %, в частині вартості майна, відрізнявся від звіту, що був виготовлений на замовлення органу ДВС.

Неправомірні дії органу ДВС змусили заявника звертатися зі скаргою до суду.

Ухвалою суду першої інстанції у задоволені скарги відмовлено.

Суд апеляційної інстанції скасував оскаржувану ухвалу суду першої інстанції та зазначив, що скаржник правильно звернувся щодо оскарження оцінки майна в порядку оскарження рішень та дій виконавців, а тому посилання суду на те, що суб`єкт оціночної діяльності є самостійним в своїй професійній діяльності, сторона виконавчого провадження має право на оскарження оцінки майна, а не процесуальної дії державного виконавця є безпідставним.
Детальніше - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/85199736.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Що потрібно врахувати при оскарженні оцінки майна під час примусового виконання рішення суду