UAH
НАПРАЦЮВАННЯ АО «АРГОС» В ЧАСТИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ (В СПРАВАХ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ПОСТАНОВ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРАЦІ): Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

НАПРАЦЮВАННЯ АО «АРГОС» В ЧАСТИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ (В СПРАВАХ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ПОСТАНОВ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРАЦІ)

22.01.2019

Як відомо, Управлінням Держпраці здійснюються перевірки додержання законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю, в тому числі, з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Як наслідок, Управління Держпраці, має правові можливості для винесення постанов про накладення штрафу на юридичну особу чи фізичну особу-підприємця.

Штрафи, які накладаються вказаним суб’єктом владних повноважень досить високі.

Так, наприклад, юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Винесені постанови Управління Держпраці щодо накладення штрафів є виконавчими документами.

Відкриття виконавчого провадження тягне за собою, в тому числі, накладення арешту на рахунок підприємства чи фізичної особи-підприємця як спосіб вжиття державним виконавцем заходів з примусового виконання виконавчого документа.

Постанову про накладення штрафу можна оскаржити в судовому порядку.

Разом з позовною заявою подається заява про забезпечення позову шляхом зупинення дії постанови до набрання рішенням законної сили. Ухвала суду дає можливість уникнути арешту рахунків підприємства, накладення арешту на майно тощо.

Ділимося позитивною практикою адвокатів АО «Аргос» щодо задоволення клопотань про забезпечення позову в цій категорії справ:

Справа № 440/4752/18 (ухвала Полтавського окружного адміністративного суду від 04.01.2019р.) (79034955).

Справа № 440/3829/18 (ухвала Полтавського окружного адміністративного суду від 04.11.2018р.) (77582104).

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., НАПРАЦЮВАННЯ АО «АРГОС» В ЧАСТИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ (В СПРАВАХ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ПОСТАНОВ ПРО НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРАЦІ)