UAH
Кредит в Приватбанку! Платити чи не платити?: Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Кредит в Приватбанку! Платити чи не платити?

20.12.2019

Звісно платити, але виникає питання яку суму потрібно повертати. На наше переконання це повинна бути сума по тілу отриманого кредиту, відсотки та у разі прострочення виконання зобов’язання розумні штраф та пеня.

У разі нарахування захмарних відсотків, штрафів, пені Банк взагалі може не отримати відсотків, тим більше штрафів, пені.

 Ось і цього разу до адвоката АО «Аргос» Олександра Остапенка звернулася особа, яка повідомила, що в 2011 р. отримувала кредит у Банку в сумі 6 500,00 та на її переконання в 2014 р. погасила всю заборгованість.

Через 5 років особа дізналася, що має заборгованість перед Банком у сумі 116 559,38 грн.. На підставі заочного рішення суду із заробітної плати почали відраховувати платежі на погашення заборгованості.

Проаналізувавши актуальну судову практику з даного спору було вирішено звертатися до суду з заявою про скасування заочного рішення. Заочне рішення судом було скасовано, призначено розгляд справи в загальну порядку.

За наслідками розгляду справи Банку відмовлено в стягненні 116 559,38 грн. заборгованості та стягнуто на користь особи 5 500,00 грн. витрат на правничу професійну допомогу.

Детальніше - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/86346544.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Кредит в Приватбанку! Платити чи не платити?