UAH
Безтоварність операції. Ризиковий контрагент. Скасування ППР.: Адвокатское объединение "Аргос": ALL.BIZ: Украина
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (050) 197-77-89
Адвокатское объединение "Аргос"

Безтоварність операції. Ризиковий контрагент. Скасування ППР.

28.02.2019

Другим апеляційним адміністративним судом задоволено апеляційну скаргу адвоката АО "Аргос" Олександра Остапенка, рішення суду першої інстанції скасовано, визнано протиправними та скасовані ППР (№ в ЄРСР 80056018).
З поміж іншого суд зазначає: Доводи податкового органу щодо наявності недоліків в товарно-транспортних накладних, колегія суддів вважає необґрунтованими, оскільки сама собою наявність або відсутність окремих документів, а так само помилки у їх оформленні не є підставою для висновків про відсутність господарської операції, якщо з інших даних вбачається, що фактичний рух активів або зміни у власному капіталі чи зобов'язаннях платника податків у зв'язку з його господарською діяльністю мали місце.
З матеріалів справи вбачається, що надані позивачем товарно-транспортні накладні містять всі обов'язкові реквізити. Крім того, до них додані видаткові накладні, паспорт якості, сертифікат відповідності, що дозволяє їх ідентифікувати та визначити рух товару.
Таким чином, первинні документи, якими позивач доводить здійснення господарських операцій з вказаним контрагентом, оформлені належним чином, містять необхідні реквізити, повністю відображають зміст господарських операцій і не мають недоліків, які б свідчили про їх невідповідність вимогам до первинних документів.
Доводи податкового органу про не знаходження контрагента позивача за місцем реєстрації є безпідставними, оскільки в акті перевірки, вбачається, що ним встановлено відсутність підприємства значно пізніше, ніж відбулися господарські операції, що не свідчить про безтоварність операцій.
Твердження контролюючого органу та суду першої інстанції про відсутність факту реальності господарських операцій позивача з контрагентом спростовані наявними доказами в матеріалах справи, зважаючи на те, що первинні документи, складені позивачем та його контрагентом у ході господарських операцій, відповідають вимогами чинного законодавства, необхідним для надання їм юридичної сили та доказовості, а отже і підтверджують суму задекларованого позивачем податку, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування.

Новости

LiveInternet

Описание

Адвокатское объединение "Аргос", Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Безтоварність операції. Ризиковий контрагент. Скасування ППР.